Bambusové Duté Dřeva, Obilí Aroma Difuzér 200Ml Domácnosti Tiché Ultrazvukové Esenciální Olej Difuzér Aroma Difuzér Eu Plug

c43054

395.45 Kč

-153.69

549.14 Kč

-27 %

Nový produkt

Nabízíme slevu pro velké množství.Vítejte na kontakt s námi!

1. výzkum ukazuje, že sucho může urychlit ztráty vlhkosti v těle, tak, že kůže vlákna ztratit tuhost, což má za zlomeniny, které tvoří nenapravitelné vrásek a urychluje stárnutí organismu.

2. V zimě, počasí na severu je suchý, a to zejména po zahřátí.Když se dostanete až do rána, máte často pocit, sucho v ústech, bolest v krku, olupování kůže a další příznaky, které jsou způsobené suchým vzduchem.Sušení může také způsobit mnoho nebezpečí.Zvlhčovač je především zabránit tyto problémy.

3. Aby se zabránilo seniory, děti dýchacích cest, suché svědění, nepohodlí: suchý vzduch, je snadné způsobit onemocnění dýchacích cest, zejména u starších pacientů, dětí a dalších zranitelných skupin, suché prostředí, je snadné způsobit astma, rozedma plic, průdušnice a dalších respiračních cest.

4. Různých ročních obdobích podle různých potřeb přidat aromaterapie, osvěžující, vytvořit romantickou atmosféru

Plug Typ:EU Plug,to se týká Indonésie, Německo, Francie, Španělsko, Itálie a tak dále

Pracovní princip: ultrazvukové aromaterapie stroj používá ultrazvukový vysokofrekvenční oscilace atomizace vody a esenciálního oleje do jemných částic.Prostřednictvím pneumatických zařízení, vodní mlha je rozptýlené do vzduchu, tak, aby bylo dosaženo účelu rovnoměrně zlepšení ovzduší.

Výhody ultrazvukové aromaterapie jsou: jednotný aromaterapie, vzduchu vysoká účinnost, dlouhá životnost, tichý provoz, bez vody automatické ochrany; ultrazvuková atomizace produkuje sterilizaci a odstranění prachu na zlepšení kvality ovzduší; zvlhčování, krása, čisté vody do chladné vodní mlha, pouze vodu a několik kapek esenciálního oleje vám může užijte si Lázeňský zážitek doma!

barva: hnědá

Materiál: dřevo

velikost: 105x155mm

Obsah Balení:

1*zvlhčovač vzduchu

Pouze výše uvedený obsah balení, ostatní produkty nejsou v ceně.

Poznámka: Světlo fotografování a různé displeje mohou způsobit, že barvu položky v obrázku trochu odlišné od skutečné věci.Měření povolena chyba je +/- 1-3cm.

Štítky: esenciální olej difuzér mini ultrazvukové, aroma esenciální olej difuzor ultrazvukový dřeva, olej difuzor ultrazvukový základní mramor, esenciální olej difuzor ultrasonico, ultrazvukové esenciální olej difuzér elektrický, rozebíratelné olej difuzor ultrazvukový, ultrazvukové esenciální olej difuzér bamboo, aroma esenciální olej difuzor ultrazvukový dálkový ovladač, tulipmist ultrazvukové esenciální olej difuzér, kbaybo difuzor esenciální olej ultrazvukový

Značka Cikuso
Typ Evaporative Humidifier
Certifikace Nic
Výkon (W) 2W
Tvar Klasický Cylindrický
Zvlhčování Kapacita 30ml/h
Mlha Výstup (litr / den) o 30mLh
Metoda Operace Typ Klávesnice
Hluk 36db-45db
Funkce Aromaterapie
Původ KN(Původu)
Číslo Modelu Zvlhčovač vzduchu
Mlha Zásuvky Množství Jeden/a
Voda-nedostatek Energie-off Ochranu Ano
Kapacita 1L
Instalace Mini
Metoda Zvlhčování Vypouštění Mlhy
Použití USB
Regulace Vlhkosti manuální
Napětí (V) 5V
Klasifikace Zvlhčování
Napájení Typ USB
Načasování Funkce Ano
Aplikace 11-20㎡

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty