Rotující Magic Bean Prstu Hračky Inteligence Cube Stres Zmírnit Prst Gyro Vzdělávací Stavební Blok Hračky

c43133

13.43 Kč

-6.17

19.60 Kč

-31 %

Nový produkt

Popis:

1. 2 v 1 hračka: Zmáčknout horní části magické koule s prsty, twist top, a to se nezastaví na dlouhou dobu.Malá kouzelná fazole může pohybovat a otáčet v obou směrech.

2. Oko-ruka cvičení koordinace: Pomoci dětem na cvičení koordinaci ruka-oko a uchopení dovednosti, a zároveň trénink mozku prostor a logické myšlení schopnost.

3. Podporovat rodič-dítě vztah: Podporovat rodič-dítě vztah ve hře procesu, a je také vhodný pro dětské hry rozšířit sociální kruh.

4. Drop-odolný plastový materiál: vyrobeno z drop-odolný plastový materiál, s konkávní a konvexní částice na okraji, cvičení dětí uchopení schopnost a může masáž dlaně.

5., jak hrát: 1. náhodně vyškrábat malá fazolka kouzelná koule; 2. Přesun do středu horizontální osy nahradit potřebné korálky v různých O-tvarované otvory; 3 používá paměť a představivost prostor se počítá ve 4 sloty s nejvyšší rychlostí.

Specifikace :

Jméno: Rotující magic bean inteligence prstu tip

Design: 4 zapuštěné 0-tvarované otvory, každý otvor má 8 kulaté korálky, zatlačte na střední vodorovný pruh nahradit pozici kulaté korálky.Lze nosit jako palm top.Stiskněte a podržte oba konce, otočit a přesunout své dlaně a kosti cvičení prst flexibilitu.

Materiál: ABS

Velikost: jak je znázorněno

Balení seznam:

1 X Magic Cube Top

Štítky: cubi proti stresu, proti stresu, je to pop, cena kostky, mini postavy stavební blok, 6 sided vrtět kostka, stavební kostky dětem, krychle otáčet, vrtět hračky, magic cube

Doporučujeme Věku 0-6m, 7-12m, 13-24m
Certifikace Nic
Značka EHBqna
Materiál Plastové
Původ KN(Původu)

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty