1100 W Desktop klimatizace 220V/AC Zima/Teplo dvojí použití 24-hodinový časovač S dálkovým ovládáním LED ovládací panel Pet vzduch conditione

c43343

7 842.51 Kč

-5450

13 292.51 Kč

-41 %

Nový produkt

{Module}

Jméno:1100 W mini přenosné klimatizace bez instalace USB rychlé nabíjení dálkové ovládání

Popis produktu

Materiál:polypropylen(PP)

Barva:bílá

Jmenovité napětí/frekvence:220V/50H2

Chladicí výkon:1100W systém

Tepelný výkon:800W

Jmenovitý proud:chlazení 1. 6A/topení 1. 7

Jmenovitý výkon:chlazení/topení:360W

Maximální vstupní proud:2A

Maximální vstupní výkon:440 W

Na straně sání výfukové straně maximální pracovní tlak:0.05/1.25 MPa

Na straně nízké/vysoké straně maximální přípustný tlak:0.05/1.25 MPa

Tepelného výměníku maximální pracovní tlak:1. 78MPA

Cyklus zatížení větrem:80m/h

Tělo velikost:460x255x230mm

Hluk:≤38 db(A)

Šok třída ochrany:I. třídy

Chladivo:R134a/120g

Vlastnosti:

●Bez instalace,jednoduchá instalace,snadné použití

●Rychlé chlazení

●USB Fast Charge

●Nezávislé odvlhčování

●Inteligentní načasování

●Noční osvětlení

●Malý objem,snadno se přenáší

●Dotykový dálkový

●Nízká hlučnost,spát

●Nízká spotřeba energie,úspora energie,Ochrana Životního prostředí

Aplikace:kolej/venkovní Sentry/Kanceláře/Veřejné koleje

Způsob použití(návod k použití)

● Zasuňte zástrčku do standardní Jack,když světla uprostřed"--", Když se zvýrazní,stiskněte hlavní spínač do polohy start. Stiskněte tlačítko"1"a"čas+"klíč k nastavení požadované teploty. Teplota 17°C až 35°C mezi cykly. Digitální blikat. Po 3 sekundy, počítač se automaticky zaznamenány,po spuštění systému výchozí.°.

● Čas je klíčový pro nastavení stroje je pracovní doba. Od 1. do 12 hodin,to může být recyklován. Pokaždé, když stisknete,bude to zvýší o hodinu. Při práci stroje na vámi nastavený čas,automaticky se zastaví. Výchozí nastavení systému je 9 hodin.

● Pokaždé, když budete používat stroj času je nejlepší ne více než 10 hodin. Prosím, nechte stroj mít určitý čas odpočinku. Když teplota je příliš vysoká,kompresor bude zlomit,a pak začít automaticky. To je normální. Neexistují žádné zvláštní okolnosti. Prosím, použijte s moskytiérou stroj!

● Zkontrolujte, zda vodovodní potrubí je ucpané nečistoty. Je-li zablokován,vyčistit nečistoty,aby zajistily, uvnitř kondenzované vody může proudit hladce. Kromě toho,pouze hlaveň je umístěna ve spodní části trubky a chytit kondenzované vody. Při hladině vody v blízkosti výstupního konce,prosím, včas odkopnout.

● Noční stolice,stroje, ploché, na vrcholu,nastavit stroj, výška,do sítě nastavit. Poznámka:vyvíječe plynu končí v létě vložena,topení konci Zimy místě.. ve stejnou dobu,hned vedle výstupního potrubí je také vystavena venku.

● Při ohřevu je nutné,náhradní čas mohou být použity.

● Výfuku instalace:výfukové potrubí konektor namontovat na výstupní straně u úst. Tepelné potrubí by měla být směrem nahoru hladký. Prosím, ne odvrátit nebo otočit o 90 stupňů ostrý úhel,aby se usnadnilo horký vzduch vypouštět.

Balíček zahrnuje:

●1 x Klimatizace

●1 x dálkové ovládání

●1 x konektor mědi

Upozornění:host hot zásuvky ze zdi≥0,6 m.

● Stroj koupit po,Prosím, nechá se stát po dobu 2 hodin po cyklu. Pokaždé, když po Zastavení,počkejte alespoň 5 minut,pak ji znovu zapněte.

● Prosím, nepoužívejte tyčinky nebo jako rozšíření do klimatizace uvnitř. Větrné turbíny high-rychlost provozu,na výstupu může snadno vést k nehodám.

● Nedovolte, aby sítě nebo jiné předměty blokují moskytiéra ve stroji zásuvky. Moskytiéra mimo stroj zásuvky ze zdi alespoň 60 cm.

● Prosím, nemyjte s vodou,může dojít k úrazu elektrickým proudem,zkratu, atd., prosím, použijte měkký, suchý hadřík otřete klimatizace.

● Prosím, nepoužívejte následující položky:horká voda(≥40°C), bude klimatizace deformace,fade,benzín,barvy,benzen,leštění agent, atd., tyto položky bude klimatizace deformaci a poškrábání.

● Nedovolte, aby chladný vzduch na dlouhou dobu fouká přímo na tělo,může způsobit fyzické nepohodlí nebo škody na zdraví.

● Prosím, nepoužívejte na dlouhou dobu lezení nebo pozastavení vzduchu-klimatizace na hromadu. Je-li stroj převrácení nebo položky kapky,to může způsobit zranění a jiných nehod.

● Dlouhou dobu, nepoužívejte klimatizaci, když to by mělo být čisté. Údržba prosím, odpojte napájecí kabel, aby byla zajištěna bezpečnost.

/ O službě /

On čas dodání

如果在保证交货时间内未收到产品,则全额退款

更长的保护

订单完成后 15 天更多保护

额外退货

退回任何产品,只退回完好无损的产品

质量保证

保证质量或全额退款

如果您对我们的商品或服务有任何问题,请在留下负面反馈之前先与我们联系.我们将尽最大努力解决任何问题,并为您提供最好的客户服务.

Štítky: gree dálkové ovládání, 120v baterie nabíječka, vzduch ochladí ventilátor, led neon podepsat, klimatizace klimatizace, klimatizační venkovní, panel, vzduch conditione, vzduch humidifi, vodní kondicionér 12v

Použití pokoj
Značka HAIMAITONG
Napětí (V) 220V
Stupeň Stupeň 5
Výkon (W) 400w
Stav Nové
Původ KN(Původu)
Chlazení/Topení Chlazení/Topení
Certifikace CE
Vnitřní Hluk Stroje 24-35dB
Klimatizace moc >1.5 HP

Na tento produkt momentálně není přidána žádná recenze.

Související produkty